تبلیغات
fanficexo - آخرین نامه
آخرین نامه
                                     با یه وانشات دیگه اومدم
                                      یه خورده غم انگیزه
                                   ولی امیدوارم خوشتون بیاد


چانی:

بیون بکهیون عزیزم یا به عبارت دیگه عشقم !!!

این آخرین نامه ایه که برات می نویسم فقط امیدوارم به دستت برسه و قبل از این که دور انداخته بشه بخونیش امروز تولدم بود تولدی که برای اولین بار بعد از آشناییمون بدون نگاه عاشقت گرفتم.تولدی که بعد ها به عنوان روز مرگم شناخته می شه و دوستام و خانوادم به جای جشن گرفتن برام عزاداری میگیرن!!!

می دونم ازم متنفری و خوندن این نامه برات چندش آوره ولی لطفا به عنوان آخرین خواستم ازت تا آخر بخونش . فقط می خواستم قبل از رفتن به خواب ابدی آخرین حرفامو به تنها عشقم گفته باشم .

می دونم که بهت بد کردم و خیلی چیزای دیگه ولی بدون که هیچکدوم از اونا از روی عمد نبود!!! مطمئنا باورت نمیشه و مثل همیشه میگی (دروغه) ولی در واقع اینطور نیست!!!

 می خوام قبل از رفتن همه چی رو برات روشن کنم تا حداقل خاطره ی بدی از من نداشته باشی !! اول از همه من هیچوقت بهت خیانت نکردم!!!

من نمیدونم D.O بهت چی گفته ولی بدون همش دروغ محض بوده و اون شبی هم که تو منو برهنه با اون توی تخت دیدی هم نقشه ی خود نامردش برای جدا کردن ما از هم بوده !!

بکهیون قسم می خورم اون روز حالم بد بود واسه ی همین D.O منو برد خونه ی خودش تا استراحت کنم و حالم بهتر بشه که مثلا تو نگرانم نشی و بعد بهم دارو داد اول فکر می کردم اون دارو ها واسه ی سردردن ولی بعدا فهمیدم در اصل قرص خواب آور بودن!!

بعد از اون اینکه هر شب تا دیروقت خونه نمیومدم و وقتی هم میومدم مست بودم دلیلش دیدن بی اعتمادی تو نسبت به خودم بود که باعث شکستن قلبم شده بود!!!

اما حالا دلیل اون رفتاراتو می فهمم آره مقصر خودم بودم و به خاطرش خیلی متاسفم!!متاسفم که سالگرد آشناییمونو به خاطر کار های شرکت خراب کردم !متاسفم که به خاطر مشغله ی کاری برای تو کمتر وقت میزاشتم در حالی که تو خیلی مهمتر بودی !!! و متاسفم... برای همه چیز‍!!

حالا می فهمم.حالا که جواب تلفنامو نمیدی حالا که واسه سالگرد ازدواجمون نیومدی و حالا که.....

در کل فقط می خواستم ازت معذرت خواهی کنم و بگم که خیلی خیلی دوست دارم اونقدر که زندگیم بدون تو بدتر از مرگ. بازم می گم،دوست دارم و پس از مرگ هم خواهم داشت!

امیدوارم با آدمی که لیاقت تو رو داره ازدواج کنی و خوشبخت بشی!

با این که خواسته ی بزرگیه ولی امیدوارم هیچوقت فراموشم نکنی و منو ببخشی

                           تا ابد دوست دارم

                   

 

  از طرف پارک چایول

********************************

بکی :

برای بار هزارم خوندش و از اعماق وجودش گریه کرد.

 واقعا یه آدم چقدر می تونست نفهم و احمق باشه؟!

همیشه فکر می کرد فقط خودش درد می کشه ولی فقط زمانی تونست دردی رو که عشقش می کشه بفهمه که D.O بهش زنگ زده بود و همه چی رو بهش گفته بود تا بلکه با برگشتن بکهیون چانیولی که قبلا می شناخت هم برگرده سریع یه بلیط برای رفتن به کره گرفت تا حداقل بتونه برای تولد عشقش به خونه برسه اما....

دیگه دیر شده بود و اون وقتی به خونه رسیده بود که داشتن جسد عشقشو به آمبولانس منتقل می کردن و صورتشو با یه ملافه ی سفید پوشونده بودن!!!

بیشتر از خودش چانیول رو احمق می دونست چون باور کرده بود که بکهیون دیگه عاشقش نیست و دوسش نداره در حالی که نمی دونست بکهیون به خاطر ترک کردنش داره دق می کنه.

بکهیون انتظار داشت چانیول از دستش عصبانی بشه و مثل دوران دبیرستان که باهاش قهر می کرد و باهاش حرف نمی زد بیاد دنبالشو به زور اونو با خودش ببره !ولی در عوض با یه نامه و سند تمام اموالش که به نام بکی زده شده بود مواجه شد!!!

********************************

 ........ یک سال بعد ..........

یک بار دیگه برای آخرین بار اون نامه رو مرور کرد . امروز روز تولد عشقش بود و بکهیون یه هدیه براش آماده کرده بود و امیدوار بود که چانیول قبولش کنه و ازش خوشش بیاد پس در حالی که قطره های اشک از گونه هاش به سمت پایین می لغزید بالای آسمون خراشی که روزی خونه ی مشترکشون بود رفت با یاداوری این که قراره به عشقش برسه لبخندی از ته دل زد برای آخرین بار به خونه نگاه کرد و چشماشو بست نفسی عمیق کشید و خودشو رها کرد.......

********************************

برای شروع بعضی چیزا باید به یه چیزایی خاتمه داد و بکهیونم برای شروعی دوباره با چانیول به زندگیش پایان بخشید چون می دونست قراره تو اون دنیا با چانی یه زندگیه پر از عشق رو داشته باشن ....

بهشت جاییه که عشقت اونجاست و فقط وقتی می فهمی جهنم چیه که عشقت ولت کنه و چانیول هم بعد از گذر از جهنم به بهشتش رسید چون حالا عشقش کنارش بود و قرار بود یه زندگیه ابدی با هم داشته باشن تا آخر..........

                                                       ******پایان ******  

موضوعات: one shat ، بکهیون ، چانیول ،
برچسب ها: EXO ، وانشات ، چانبک ،
[ سه شنبه 4 خرداد 1395 ] [ 07:46 ب.ظ ] [ zahra f ] [ نظرات () ]
آخرین مطالب